Devas panoramik ev asansörleri vibrasyon emici komponentleri, geliştirilmiş hidrolik ve piston sistemi ile konforlu olan seyahati düşük bakım maliyetiyle sağlıyoruz. Hidrolik tahrikli, kuyusuz ev asansörü minimum gürültü seviyesi ve yüksek verim alabileceğiniz vidalı pompalar ile yumuşak kalkış ve duruş özelliğine sahip kendi imalatımız olan DMP hidrolik üniteler ile birlikte üretilmektedir.

Fabrikadan ayrılmadan önce geniş kapsamlı test ve kalite kontrollerine tabi tutulmaktadır. Üretimini yaptığımız kuyusuz ev tipi panoramik asansörler çeşitli fonksiyonel özellikleri ve yüksek performanslı olmak üzere tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için geliştirilmiş güvenle kullanabileceğiniz mükemmel kuyusuz asansörlerdir.

Kuyusuz Ev Asansörü

Her mekana kolayca kurulabilen, özel talepleriniz doğrultusunda en son teknolojiyi kullanarak kesintisiz çalışan çözümler üretmekteyiz. Panoramik ev asansörleri TS EN 81-41 standartlarında Avrupa’nın onaylanmış kuruluşlarından Udem Adriatic onaylı ve CE işareti taşımaktadır. Outdoor konseptinde en iyi dış mekan çözümünü sunmak için güvenli hidrolik asansör teknolojisi, kendinden destekli konstrüksiyon, hazır şaft sistemi veya özel DMP hidrolik ünitelerimiz ile kullanabilirsiniz.

  • Kuyu dibi gerektirmez

  • Ruhsat istemez

  • Asansör kuyusu gerekmez

Kuyusuz Ev Asansörü Fiyatları

İç ve Dış mekan panoramik ev tipi asansörler çeşitli kaplamalar ve seçenekler ile özelleştirilebilir, bu sayede engelli asansörü binalarınızın iç tasarımını tamamlar. Size en uygun hidrolik ev içi ve panoramik ev asansörü fiyatları için bize ulaşabilir veya online alışveriş sitemiz Evasansoru.Com.TR üzerinden satın alabilirsiniz.

Luxury Home Elevator

Dış mekan panoramik ev asansörü anti korozyona karşı polyester dış cephe fırın boya ile üretilmektedir. IP67 kilit sistemi ile donatılan, firmamız tarafından imal edilen güvenli hidrolik teknolojisi ile sessiz ve sarsıntısız bir seyahati garanti ediyoruz. Bina dışı kuyusuz ev asansörleri veya hidrolik asansörleri tüm ral renklerde ve galvaniz kaplamalı olarak mevcuttur. Her türlü iklim ve yüksek performans için eşsiz bir yol.

Zarif tasarımı, platform boyutları, panoramik cam veya sandwich panelleri, çeşitli renkler, paslanmaz çelik detaylar, spot ışıkları ve 3 farklı dil seçimi pek çok alternatifin sadece bir kısmıdır. Her bütçeye uygun çözümlerimiz ve Devas olarak ürettiğimiz ev elektriği ile çalışan Panoramik asansör AB standartlarında üretilir. TS EN 81-41 ve geçerli Avrupa Standartlarına uygun imal edilip CE işareti taşımaktadır.

İnşasında asansör kuyusu ve kuyu dibi olmayan müstakil evler, teras katlar, showroom ve müzeler, kamusal alanlar, dublex ve triplex villa tipi yapılarda uygulanmak üzere tasarlanmış mükemmel asansördür. Ev Asansörü ruhsat gerektirmez ve iç mekan ev asansörü veya dış mekan ev asansörü kullanımına uygundur. Ev elektriği ile çalışan Panoramik ev asansörü örnek uygulamalarımızı incelemek için bizleri Facebook sayfamızdan bizi takip edebilirsiniz.