Hidrolik Engelli Asansör Sistemleri

D

evas son 30 yıldır ev, villa ve kamusal alanlar için hidrolik engelli asansörü üretiyor.

6 metreden daha uzun bir seyir uzunluğu ile çalışan, Hidrolik Engelli Asansörü yelpazesi söz konusu olduğunda ürünlerimiz benzersizdir. TS EN 81-41 : 2010 Avrupa standartları ve A3 direktiflerine uygun 0,15m/sn hız ve maksimum 500 Kg kapasite ile ithal Alman menşei KV1S valf takımı; El pompası, Küresel vana, Debi sınırlama valfi, Gevşek halat valfi ve manometre ekipmanları ile üretilir.

Ultra Sessiz Hidrolik Ünite ve Ekipmanları

DMP hidrolik üniteler çift hızlı yumuşak kalkış ve duruş özelliğine sahip olup ultra sessiz Alman menşei vidalı pompalar kullanılır.

Valf Takımı
Valf TakımıBLAIN KV1S
Hidrolik asansörler için üretilen Alman menşei KV1S valf takımı; El pompası, Küresel vana, Debi sınırlama valfi, Gevşek halat valfi ve Manometre ile güvenli bir seyahat sunar.
Vidalı Pompa
Vidalı PompaSeim Settima
Sonsuz vidalı pompalar, doğrusal akış hızı prensibinin avantajını sunar. Bu, motor hızı aracılığıyla viskoziteler değişse bile sürekli olarak yüksek ve sürekli bir akış hızı sağlar.
Elektronik Kilit
Elektronik KilitPizzato
IP 67 dış mekan uygulamaları için -40 dereceye kadar yüksek, toz, nem, asit ve oksitlenme oluşturmayacak ithal bobinli kapı kilitleri aynı zamanda oynar başlık sistemi sıkışma ve sürtünme oluşturmaz

Değişimin Öncüsü Devas Hidrolik Asansör Sistemleri

Makine dairesi, kuyu çukuru ve asansör boşluğu ihtiyacı olmayan Devas hidrolik engelli asansörleri kendi modüler yapısı ve her ölçüde üretilebilen esnek tasarımı ile Ada Pvag uyumu ile dış mekan uygulamaları için özel olarak üretilir.

ŞİMDİ SATIN AL

Asansör Şirketinden Daha Fazlası!

Giderek daha rekabetçi bir ortamda güven üzerine kurulmuş ilişkilerimizin sizin ve sevdikleriniz için çözüm ortağı olmaktan gurur duyuyoruz. İş ne olursa olsun, asansör üretiminin bir adım ötesine geçiyoruz.

BİZİMLE TEMASTA KALIN

DOĞRU MARKA DOĞRU ÜRÜN VE DOĞRU FİYAT

Devas, akıllı ve dijital asansör sistemleri için kapsamlı çözümler sunan bir teknoloji lideridir.

BİZİMLE İLETİŞİM KURUN