Project Description

Işığınız Kesilmesin

Mükemmel bir ev asansörü olan Tube, panoramik cam veya şeffaf kırılmaz fiber karbon kaplaması, aydınlık ve ferah alanlar sunar. Evinizin dekorunu değiştirmeden silindirik, sarmal veya spiral merdiven içerisinde yükselen Tube ile stilinizden taviz vermeyin. Dekoratif krom kaplamaları güçlü modern çizgileri ile kuyusuz ev asansörleri evlerinizin dekoruna uyum sağlar. Katlar arası görüşünüz daima açık kalsın.

Oval Asansör

Asansör kuyusu ve makine dairesi gerektirmeyen yapısı ile en küçük alanlara kolayca monte edilebilir. Yumuşak kalkış ve duruş özelliği, ithal motoru ve ultra sessiz bir sürüş ile gece gündüz güven içerisinde kullanabilirsiniz. Otomatik ve manuel kurtarma sistemlerine sahip olan Tube, tamamen otomatik olup bir düğmeye dokunarak hareket eder. İthal motoru, ithal bobinli kilit sistemi ve ithal sürüş sistemi ile konforlu asansörlerdir.

Tasarım

Projenizin büyüklüğü veya karmaşıklığı ne olursa olsun, bizimle yada iş ortaklarımızla her zaman güvenli taraftasınız tıpkı son 30 yıldır birçok memnun müşteri de olduğu gibi. Tüp asansör her türlü merdiven boşluklarına uygulanabildiği gibi boyut olarak bir odanın ortasına da uygulanabilir.

Tüp Asansör Çözümleri

Bugün için lüks ve rahatlığınıza, gelecek için ise hareket ve bağımsızlığınıza yatırım yapın.

DEĞİŞİMİN ÖNCÜSÜ

Ürünlerimizi yeni ve özgün düşünme biçimleri ile geliştiriyoruz.

DEVAS GÜVENİLİR MÜHENDİSLİK

Devas, akıllı ve dijital asansör sistemleri için kapsamlı çözümler sunan bir teknoloji lideridir.

15cm/sn

Hız

400Kg

Kapasite

220Vac

Enerji

43db

Ses Düzeyi