Sonsuz Vidalı Engelli Platformu.

Sonsuz Vida Milli Asansör Teknolojileri geliştiren Devas Türkiye’de tek sonsuz vida mili üretim hattı ile 30 metreye kadar vida milli asansör üretimi yapmaktadır.

Dikey tip kapalı engelli platformu standart ölçüleri 1600×1600 mm dış ölçü ve 1100*1400 mm dir. İstenildiğinde farklı yapı ve apartmanların fiziki durumlarına uygun özel ölçülerle de imalat yapılmaktadır. Tekerlekli sandalye ile kullanım için minimum ölçü 900×1250 mm, ayakta yada oturarak kullanabilmek için minimum ölçü 710×1000 mm üretilmektedir.

Engelli Asansörü Ölçüleri (PDF)
Engelli Asansörü Proje (PDF)

Sonsuz Vida Milli Asansör Teknolojileri.

30 metreden fazla seyir mesafesi ve 16 durağa kadar üretilen kapalı tip dikey engelli asansör sistemleri güvenli sonsuz vida teknolojisi ile soğuk iklim koşullarındaki üstün performansı, düşük bakım maliyeti ile sunulur.

Ovalama tekniği ile üretilen sonsuz vida mili, indüksiyon ile sertleştirilmiş, taşlanmış özel çelikler bronz somunlar ile ses ve sarsıntı oluşturmazlar. Mil üzerinde başlayan çift helis ile kare diş olarak üretilen mil ve 16 kalay bronz taşıyıcı ve emniyet somunu ile son derece güvenlidir. Çift ağız kare dişli sonsuz vida milli asansör sistemi gelişmiş kovan sistemi ile 6 metreden daha uzun bir seyir söz konusu olduğunda rakipsizdir.

DETAYLI BİLGİ

Sandviç panel ve cam kaplamaları ile -40°/+45°sıcaklıklara uygundur.

Küçük bir ev aleti kadar enerji tüketen Devas engelli asansörü Omron veya Lenze invertör sistemi ile evsel enerji tüketiminizi düşürür.

Sonsuz Vidalı Engelli Platformu.

Bebek arabalı küçük çocuklu aileler, hasta yaşlı veya yürüme zorluğu çeken bireyler ile geçici rahatsızlıkları olan ailelerin daha iyi bir yaşam sürmeleri için kendinden destekli modüler ince shaft sistemi ile tasarlanmıştır. Kapalı tip engelli platformları, dış mekan konseptinde en iyi dış cephe engelli erişim çözümleri sunmak için anti korozyona karşı polyester dış cephe fırın boya ile üretilmektedir.

ŞİMDİ SATIN AL
Kapalı Tip Dikey Engelli Asansörü

Kapalı Tip Dikey Engelli Asansörü.

Dikey tip vidalı kapalı engelli platformu çeşitli fonksiyonel özellikleri, iç ve dış mekan tasarım seçenekleri ve yüksek performansı ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılar.

İnşaat aşamasında yada projesinde asansör kuyusu ve kuyu dibi olmayan bina içi ve bina dışı müstakil evler, teras katlar, showroom ve müzeler, kamusal alanlar, dublex ve triplex villa tipi yapılarda uygulanmak üzere tasarlanmış mükemmel asansördür. Kapalı tip engelli asansörü ruhsat gerektirmez. İç mekan ve dış mekan kullanımına uygundur.

PROJE UZMANLARIMIZA ULAŞIN

ÇÖZÜM ODAKLI TASARIM VE PROJE

Bugün lüks ve rahatlığınıza, gelecek için hareket ve bağımsızlığınıza yatırım yapın.

KENDİNİZ TASARLAYIN