Project Description

Yazılım

Devas uzun yıllar engelli platform sektöründe tecrübe ve birikimleri olan üretici firmadır. Öncelikle yurt dışından tedarik edilen ürünler olmak üzere bir çok ürünü kendi bünyesinde üretmektedir. Bu kapsamda ihtiyaç duyulan elektronik kartlar ve bunların yazılım ve donanım aksamları profesyonel mühendislerden oluşan kendi ar-ge birimi tarafından geliştirilmektedir. Tüm aksamlar her türlü senaryolar düşünülüp testleri ve saha denemeleri sonucunda seri imalata alınıp süreç boyunca her türlü yenilik ve gelişmeler ür-ge kapsamında takip edilmektedir.

Bilişim Teknolojileri

Bilişim sistemleri kapsamında üretilmekte olan ürünlerin bilgisayar ve ios veya android uygulamalar ile uzaktan erişim kontrolleri yapılmaktadır. Fırçalı veya fırçasız motor sürücüleri ile bunların elektronik kontrol kartlarının tüm ayar ve parametrelerinin  günümüz teknolojilerine uygun bluetooth yada wi-fi gibi protokoller ile kullanılmasını amaçlayan software  geliştirilmiş kullanıma sunulmuştur. Tasarım Atölyesi ile kendi asansörlerini tasarlamak isteyen müşterilerimiz bu uygulama ile görünüşü rengi yüksekliği durak sayısı gibi bir çok detayı kendileri belirleyip kendi stillerini yansıtacak asansörlerini tasarlamaktadırlar.

Mekatronik

Engelli erişim kapsamında yenilikçi ve modern cihazlar üretmek ve üretimde olan her ürünün performans ve konforunun artırılmasına yönelik ar-ge ve ür-ge faaliyetleri geliştirmektedir. Ülkemizde üretimi yapılmayan dönüşlü merdiven platform asansörlerinin ürün geliştirme süreçleri mekanik ve elektronik ar-ge birimlerinin ortaklaşa yürüttüğü 3 yıllık bir periyodun sonucunda üretime alınmıştır. Türkiye’de tek sonsuz vida mili  üreticisi olan Devas, 12 metre ve üzeri sonsuz vida milli engelli platform asansörü üretebilen tek firmadır.

Üreticiden Direkt Tüketiciye

Aracıları ve bunların oluşturduğu maliyetleri ortadan kaldırıyor güncel teknoloji ile konforu en uygun fiyatlarla sağlıyoruz.

Galeri

Ev içi asansörler sadece bir makine değil, aynı zamanda modern binalara uyarlanabilen yaratıcı sanat eserleridir.

Neden Devas ?

Herhangi bir ev aleti kadar enerji tüketen Devas ürünleri VVVF invertör sürüş sistemi ile evsel enerji tüketiminizi azaltır ve karbon ayak izinizi düşürür.

100%

Güvenilirlik

97%

Performans

95%

Verimlilik

45%

Enerji Tasarrufu