Devas hidrolik ev asansörü alanında uzman proje mühendislerimiz tarafından yapılan ücretsiz keşif hizmeti ile başlayan projeleriniz evleriniz için mükemmel asansörlere dönüşür.

Avrupa normlarına uygun manuel kurtarma yapabileceğiniz el pompası, küresel vana, manüel alçaltma valfi, manometre, gevşek halat valfi, fren sistemi ve debi sınırlama valfi ile sevdiklerinize güvenilir ürünler seçin.

Güvenilir Mühendislik

Kapılarda kullanılan İtalyan malı IP68 ağır hizmet tipi bobinli kilit sistemleri ile güvenliğiniz kontrol altında. İster evinizi değiştirin isterseniz üzerine kat ilave edin modüler tasarımı ile her zaman ekonomik çözümler sunar.

  • Doğru ürün

  • Doğru marka

  • Uygun fiyat

Halı veya ahşap kaplamalı tabanı ve keskin hatlar içermeyen tasarımlarımız, yumuşak ve soft hatları ve binlerce renk seçeneği ile evlerinizin dekorasyonuna tam olarak uyum sağlar. Evinizin dekorunu değiştirmeden minimum inşaat masrafı ile kuyu çukuru maliyetleri ve evlerinizde alandan tasarruf etmenizi sağlar.

Kuyusuz Ev Asansörü

Yumuşak kalkış ve duruş özelliği, ithal motoru ve ultra sessiz bir sürüş ile gece gündüz güven içerisinde kullanabilirsiniz. Özelleştirilebilir tasarım seçenekleri ile ister platform ister kabinli hidrolik ev asansörlerimiz ister iç mekan isterseniz polyester dış cephe boyası ile dış mekan da tüm ihtiyaçlarınızı karşılar.

Asansörünüzün yüksekliği kısaltılabilir veya uzatılabilir modüler yapısı ile başka bir eve taşınsanız bile değiştirmenize gerek kalmaz. Hidrolik engelli asansörü Konforlu sessiz ve sarsıntısız bir sürüş için Alman malı Settima vidalı pompalar ve çift hızlı Blain hidrolik üniteler ile imal edilir. Sistem üzerinde gevşek halat valfi, manüel alçaltma valfi, el pompası ve hortum patlama valfi yine standartlar gereği yolcu güvenliği adına olmaz olmaz kriterlerden sadece bir kaçıdır.

Dış mekan konseptinde en iyi iç ve dış mekan engelli asansörü çözümünü sunmak için Devas bünyesinde özel olarak üretilen dalma piston en zor iklim koşulları için geliştirilmiş O-ring sistemine sahiptir. Soğuk ve sıcak hava değişimleri piston üzerindeki anti gerilme, stres ve genleşme ile oluşabilecek yağ kaçakları önlenmiştir. Endüstriyel pistonlarda mümkün olmayan bu sistem sayesinde piston keçe tamir takımları pistonu yerinden sökmeden çok kısa sürede değişimine olanak sağlar.