Devas Tube Ev Asansörü mükemmel bir ev asansörü olup panoramik cam veya şeffaf kırılmaz fiber karbon kaplaması, aydınlık ve ferah alanlar sunar. Asansör kuyusu ve makine dairesi gerektirmeyen yapısı ile en küçük alanlara kolayca monte edilebilir.

Yumuşak kalkış ve duruş özelliği, ithal motoru ve ultra sessiz bir sürüş ile gece gündüz güven içerisinde kullanabilirsiniz. Evinizin dekorunu değiştirmeden silindirik, sarmal veya spiral merdiven içerisinde yükselen Tube ile stilinizden taviz vermeyin. Dekoratif krom kaplamaları güçlü modern çizgileri ile kuyusuz ev asansörleri evlerinizin dekoruna uyum sağlar. Katlar arası görüşünüz daima açık kalsın.

Tube Ev Asansörü

Yeni bir ev inşa ederken Devas, mimari tasarımlarınıza ilham versin. Balkon yada yaşam alanınızın ortasına veya pencerelerin yanına monte edilsin asla görüşünüzü engellemez. Tüp asansör her türlü merdiven boşluklarına uygulanabildiği gibi boyut olarak bir odanın ortasına da uygulanabilir. Kapladığı 95 cm dış alanı ile 70 cm çap ile büyük bir kabin alanı sunar.

  • DAHA FERAH ALANLAR

  • RUHSAT VE KUYU GEREKMEZ
  • GECELER DAHA SESSİZ

Makine dairesi kuyu çukuru ve asansör boşluğu ihtiyacı olmayan Devas Tube kendi modüler yapısı ve her ölçüde üretilebilen esnek tasarımı ile en küçük asansör modelidir. Ultra sessiz tasarlanan Tüp Asansör Sistemleri, vibrasyon emici komponentleri ithal motoru, ithal manyetik freni, soft kalkış ve duruş sağlayan benzersiz bir sürüş sistemi ile ses ve titreşim oluşturmaz.

Oval Asansör Sistemleri

Kırılmaz saydam malzemeler ile yapılan özel dış kaplamaları şeffaf fiber karbon kabini daha aydınlık ve ferah alanlar oluşturur. Katlar arası görüşünüz ve gün ışığınız asla kesilmez. Tüp asansör sistemleri otomatik ve manuel kurtarma sistemlerine sahip olan Tube, tamamen otomatik olup bir düğmeye dokunarak hareket eder. Doğru tasarım ile başlayan projeleriniz evleriniz için mükemmel asansörlere dönüşür.

Evlerinizin dekoruna ve yapısına uygun ister yuvarlak ister köşeli tasarımlarımız ile alandan tasarruf sağlayan Tube 400 Kg taşıma kapasitesi ve 30 cm/sn hız ile konfor sunar. İthal motoru, ithal bobinli kilit sistemi ve ithal sürüş sistemi ile konforlu asansörlerdir. Evinizin dekorunu değiştirmeden minimum inşaat masrafı ile kuyu çukuru maliyetleri ve evlerinizde alandan tasarruf etmenizi sağlar.

Devas Tube bir çok özelleştirilebilir seçenek ve aksesuar ile sunulur. Polyester boya, dekoratif krom kaplama ve modern MDF yada granit mermer ile stilinizi inşa edebilirsiniz. Devas Tube Ev Asansörü, özel bir mülk içine monte edilecek bir asansörün 200 den fazla güvenlik parametresine uygun olan 2006 42 EC Makine Emniyeti Direktifi’nin küresel standartlarına uygundur.